Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Mircea Lucescu neagă interesul pentru Gomis de la Lyon: "L-am vrut în 2009, acum ne interesează altcineva"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
HeRa
Administrator
HeRa

Rank: Administrator
Mesaje : 227
Data de inscriere : 27/06/2013
Varsta : 30
Localizare : Singerei
Mircea Lucescu neagă interesul pentru Gomis de la Lyon: "L-am vrut în 2009, acum ne interesează altcineva" Empty
MesajSubiect: Mircea Lucescu neagă interesul pentru Gomis de la Lyon: "L-am vrut în 2009, acum ne interesează altcineva" Mircea Lucescu neagă interesul pentru Gomis de la Lyon: "L-am vrut în 2009, acum ne interesează altcineva" EmptySam Iun 29, 2013 8:21 am

Mircea Lucescu, antrenorul lui Sahtior Donetsk, a negat interesul pentru Bafetimbi Gomis de la Lyon, jucător despre care președintele francezilor susținuse că e dorit de câștigătoarea ultimei ediții a Cupei UEFA.
"Eu personal sunt interesat de un jucător de la Lyon, dar nu e Gomis. Poate că Sahtior a demarat negocierile cu francezii, dar eu nu știu acest lucru. N-am vorbit nici cu Aulas, nici cu Gomis. Acum 4 ani, când juca la Sint Etienne și noi ne-am impu sîn finala UEFA, am vrut să-l transfer, chiar am vorbit cu jucătorul.
Multe echipe se folosesc de numele nostru pentru a grăbi unele transferuri. Spun că Sahtior e interesată de un jucător sau de altul, dar fotbalul se joacă în 11 nu în 30. Oricum în cazul Gomis, eu voi avea ultimul cuvânt" a spus tehnicianul român pentru France Football.
Un alt jucător al lui Lyon, Maxime Gonnalons, căpitanul obișnuit al formației de pe Gerland în ultima ediție de campionat, e aproape de un transfer la Napoli. Închizătorul francez ar fi primit din partea echipei italiene o propunere de contract pe 5 ani, cu un salariu stagional de două milioane de euro, conform agentului său, Frédéric Guerra.
Sus In jos
https://leaguecs.all-up.com

Mircea Lucescu neagă interesul pentru Gomis de la Lyon: "L-am vrut în 2009, acum ne interesează altcineva"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Miscari Hns pentru Incepatori
t Dorin Goian nu va mai juca pentru Glasgow Rangers
t Grupă de foc pentru campioanele de la Ştiinţa Bacău în Champions League
t Chester.cFg Cel mai nou cfg cu AIM 100% & NO Recoil ! by HeRa pentru www.leaguecs.all-up.com
t Cerinte necesare pentru grad pe forum !
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Totul pentru membri :: Sport-